Aanmeldformulier bijeenkomst Wij zijn natuur

Wij zijn natuur: hoe vertel je dat verhaal? Het idee dringt steeds meer door: de mens is geen heerser over de natuur of een rentmeester op afstand. Maar wel: partner, of liever nog, onlosmakelijk deel van de natuur. Dat klinkt goed. Maar hoe maak je dat concreet in je communicatie over natuurbescherming of -herstel? Kom op donderdag 17 september naar De Lynx, 15.00 – 17.00 uur.

De inschrijving is gesloten. Neem voor vragen contact op via info@delynx.nl

Sem Stroop

Tekstschrijver

Creatief, nieuwsgierig, doelgericht

Sem zet zijn creativiteit graag in voor natuurbescherming. Met zijn ervaring in het maken van video’s, het schrijven van ecothrillers en redactiewerk richt hij zich op storytelling met impact. Bij De Lynx komen zijn creatieve vaardigheden, affiniteit met de natuur en zijn achtergrond in communicatie op een mooie manier samen.

Als tekstschrijver en eindredacteur helpt hij groene organisaties en bladen hun boodschap te vertalen naar concrete en effectieve communicatiemiddelen.