Vorige week sprak ik met één van de eerste Klimaat Ambassadeurs. Suzanne Vrinte is schrijfster en antropologe, ze helpt met het verspreiden van kennis over vergroening. Groen speelt zowel in haar privé als zakelijke leven een rol. Eerst verspreidde ze kennis over het eten dat biologische boeren produceren, door op het erf van boeren verhalen te vertellen aan bezoekers. Nu schrijft ze er stukken over, zelfs voor verschillende opdrachtgevers.
Op klimaatactiefrivierenland.nl lees je het hele artikel over Suzanne. Ze vertelt onder meer over het vergroenen van haar tuin en ze heeft een aantal praktische tips voor de lezer. Precies het doel van de Klimaat Ambassadeurs: anderen inspireren en activeren om in beweging te komen.
Wil je ook Klimaat Ambassadeur worden? Meld je aan via info@klimaatactiefrivierenland.nl of neem contact op met mij via j.fermie@delynx.nl.
Suzanne Vrinte
Communicatiebureau de Lynx
Gebouw met de Vaas
Gerrit Zegelaarstraat 1
6709 TA Wageningen
Meer weten over
ons groene hart?